לקוחות מספרים

Click Here to Edit Your Title

"לא חשבתי שנצליח. נצליח לחסוך לבית משלנו, ללימודים, לקטנציק ואפילו לחופשות. ואז שמענו על רונית... בדרך לקניות שלחתי לה הודעה ואני חייבת לציין שכבר אז ידעתי שזה זה. קבענו מפגש רונית הקשיבה, יחד הגדרנו מטרות. כל שיחה איתה הבנו כמה כסף שעבדנו עבורו קשה בוזבז כי לא חשבנו מעבר, כי לא הצבנו מטרות, כי לא חשבנו קדימה... היום אנחנו חוסכים, חוסכים ונהנים. הבנו שאפשר להנות, לבלות, להתפנק ולקנות, אהה ולחסוך, לחסוך לילד שלנו, לחסוך לבית משלנו... ולחסוך לכל מה שרק אנחנו חולמים עליו.
תודה רונית על הקשבה, חיוך, הצבת יעדים ושאיפות, עזרה בהגשמת חלומות והבנה שהכול אפשרי."

Click Here to Edit Your Title

"אז אנחנו בערך חודשיים בתהליך - לא חשבנו שהמהפך יגיע כל כך מהר... 
חודשים ארוכים הוצאנו בלי "לחשבן", בלי להצליח לחסוך בכלל, ולחיות בתחושה שלא נצליח לחסוך בחיים.
כבר היום אנחנו מצליחים לנהל תקציב חודשי בלי לפגוע ברמת החיים (אפילו לשפר) ומצליחים לחסוך (!!!) - לדירה, לחופשות והכי חשוב לעתיד הילד.
שמחים, מודים, מאושרים על הרגע בו הכרנו והתחלנו את התהליך. 
הכל אפשרי 💪"​

Click Here to Edit Your Title

"רונית יקרה, כשישבנו מולך והקשבנו בתקווה באופטימיות הכנה שלך, הבנו כי משהו צריך להשתנות. בכל האינסוף נסיונות שלנו לצאת מהמינוס לא הצלחנו להבין איפה באמת הבעיה. מפגש ראשון עם האקסל- הזנת מספרים ופופפפ, ראינו ומיד הבנו איפה הבעיות. חודש ראשון ליישום וחזרנו לנשום. יש עוד דרך ארוכה לעשות, אבל הכלים הראשונים הם כלי העבודה היישומיים שלנו בדרכנו החדשה. אין לי ספק שזו הדרך הנכונה. אין לי ספק שבעזרתך, הכל אפשרי. אז תודה על העזרה, ההכוונה, הסובלנות ועל האופטימיות הממכרת"​

Click Here to Edit Your Title

"רציתי להודות לך על ייעוץ כלכלי הכי מקצועי ויסודי שיש ועל היחס החם והאישי שאת נותנת. הפכת את העיסוק הסיזיפי והלא פשוט בכל הנושאים הכספיים לכל כך מעניין וידידותי וזה ללא ספק כשרון!!! את עוזרת לנו המון ובזכותך אימצנו דרך חיים שונה וטובה יותר כדי לדאוג לעתידנו הכלכלי. הרגשנו את השינוי כבר מהפגישה הראשונה וזה אכן הולך ומשתפר תודה רבה רבה"

Click Here to Edit Your Title

"לפעמים כדי לעלות על דרך המלך, צריך אבירה על סוס לבן. ממליצה בחום על מאמנת מדהימה שכבר בפעם הראשונה, הצליחה להסביר לי שאפשר גם אחרת. מאמנת מומלצת שהיא גם חברה שדוחפת ומלווה לאורך כל הדרך, והכי חשוב רואה בהצלחה שלך, הצלחה שלה. ממליצה בחום. ומי שמעוניין ביותר פרטים מוזמן לפנות אלי"
 

Click Here to Edit Your Title

"רונית היקרה, תודה על כל העזרה. נתת לנו פרספקטיבה אחרת לגמרי אם עובדים נכון. ממליצה עלייך לכל החברים ולא בכדי. נשיקות"